Бердянська міська рада - офіційний сайт

Формування нового складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Бердянської міської ради

Молодіжна рада при виконавчому комітеті Бердянської міської ради була створена у 2005 році. Це неполітичний консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування, молоді та молодіжних громадських організацій міста, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та участю її в усіх сферах життя суспільства в місті.

Молодіжна рада попрацювавши три роки втратила активність та перестала виконувати свої функції. Тож виникла потреба у формуванні нового складу. Розпорядженням міського голови була створена та почала роботу комісія щодо створення нової Молодіжної ради. До складу цієї комісії увійшли депутати Бердянської міської ради та представники органів виконавчої влади. З 7 по 26 листопада комісія буде приймати заявки від кандидатів до Молодіжної ради. Усім бажаючим необхідно подати наступні документи:

1. Заява кандидата з фотографією;

2. Резюме або біографічна довідка;

3. Есе на тему: «Чому я хочу стати членом Молодіжної ради?»;

4. Пропозиції щодо діяльності Молодіжної ради.

Прийом документів до конкурсної комісії закінчується 26 листопада. Заявки для участі в Молодіжну раду необхідно надавати до відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресою: м. Бердянськ, вул. Земська, 38 тел. 3 62 28.

Формування нового складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Бердянської міської ради