Бердянська міська рада - офіційний сайт

З 12 листопада розпочинається прийом клопотань на призначення грошових персональних виплат видатним спортсменам міста на 2019 рік

За ініціативою міського голови з 2016 року в Бердянську започатковано відзначення грошовими персональними виплатами видатних спортсменів міста. Це було зроблено з метою стимулювання спортсменів до успішних виступів на міжнародних спортивних аренах та відзначення їх вагомого внеску у розвиток спорту.

Грошові персональні виплати призначаються спортсменам-переможцям та призерам Олімпійських, Параолімпійських ігор, спортсменам-чемпіонам Світу, Європи та України, спортсменам Олімпійського резерву України та членам збірних команд країни з видів спорту, учасникам команд з ігрових видів спорту, які беруть участь у чемпіонатах України та міжнародних змаганнях. Спортсмени-кандидати повинні проживати, бути зареєстрованими та тренуватись у м. Бердянськ.

З 12 листопада поточного року розпочинається прийом клопотань на призначення грошових персональних виплат на 2019 рік. Про це на щотижневій апаратній нараді розповів начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Вадим Шумілов. Документи приймаються протягом трьох тижнів. Після цього, з 3 грудня, конкурсна комісія проведе розгляд заявок, що надійдуть від претендентів, підготує висновки та пропозиції щодо призначення спортсменам грошових персональних виплат та клопотатиме перед міською радою щодо включення в програму розвитку фізичної культури та спорту міста на 2019 рік необхідних коштів для виплати премій.

“Сподіваємося, що ці виплати ще більше будуть стимулювати наших видатних спортсменів для завоювання значних спортивних перемог та популяризації міста Бердянськ як спортивного та одного з найкращих місць відпочинку на Азовському морі”, - відзначив Вадим Шумілов.

Для підготовки подання щодо визначення кандидатур на призначення грошових персональних виплат, організації фізкультурно-спортивного спрямування подають до конкурсної комісії з відзначення грошовими персональними виплатами видатних спортсменів м. Бердянськ такі документи:
- клопотання про призначення грошової персональної виплати;
- характеристику спортсменів - кандидатів на здобуття грошових персональних виплат;
- копії паспорту, свідоцтва про народження (для неповнолітніх);
- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
- індивідуальний план підготовки спортсмена, кандидата в збірну команду України за минулий рік (його виконання);
- копії документів відповідного центрального органу виконавчої влади, які підтверджують зарахування спортсмена до олімпійського резерву України та збірної команди України (надаються у разі необхідності).

Більш детальну інформацію можна отримати у відділі сім’ї, молоді та спорту (вул. Земська, 38., тел. 3 62 28).

З 12 листопада розпочинається прийом клопотань на призначення грошових персональних виплат видатним спортсменам міста на 2019 рік