Бердянська міська рада - офіційний сайт

Про автоматичний розрахунок житлової субсидії

Оскільки постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 №841 внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, які набрали чинності з 01.10.2018 року, то 31 жовтня управління праці та соціального захисту населення отримало доробку програмного комплексу “Житлові субсидії”, які дозволяють провести масову реєстрацію справ для автоматичного розрахунку субсидій на опалювальний період.

На сьогоднішній день управління в повному обсязі має всю необхідну інформацію державної фіскальної служби, комунальних підприємств, пенсійного фонду, необхідну для того, щоб запустити програму і провести розрахунок житлової субсидії автоматичним способом. 

     Автоматично субсидія буде розрахована 10 954 домогосподарствам Бердянська. 

     Для будинків з індивідуальним опаленням за жовтень (опалювальний період розпочався з 16 жовтня) розрахунок буде проведений за неповний опалювальний місяць, а вже в листопаді - за повний опалювальний місяць. Для домогосподарств з централізованим опаленням субсидія буде розрахована за жовтень без опалення, а за листопад - за кількістю опалювальних днів, з 4 листопада. 

     Після проведення автоматичного розрахунку бердянці отримають СMС повідомлення трьох видів змісту: в субсидії відмовлено, субсидія призначена в сумі 0 грн., або - субсидія призначена.

     Також будуть роздруковані паперові повідомлення про призначення субсидії, але не раніше наступного тижня. І, якщо комунальні підприємства погодяться допомогти - повідомлення будуть доставлені людям по поштових скриньках. 

     Крім цього, інформацію про призначення та розмір субсидії можна буде дізнатися в персональному кабінеті одержувача субсидії на сайті Бердянської ради, де інформація повинна з'явитися вже до кінця цього тижня. Персональним кабінетом в даний час користуються трохи більше тисячі бердянців. 

     2829 заяв ще не оброблені, це заяви на отримання субсидії, подані в жовтні. 

     У тих, хто до сих пір з різних причин не звернувся за призначенням субсидії ще є час. Протягом двох місяців з початку опалювального сезону (до 3 січня) ще можна звернутися з заявою на призначення субсидії.

Про автоматичний розрахунок житлової субсидії