Бердянська міська рада - офіційний сайт

Працівників бердянських закладів культури привітали із професійним святом

9 листопада - День працівників культури та аматорів народного мистецтва. Це свято тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається аматорською творчістю. З нагоди професійного свята сьогодні у виконавчому комітеті відбулося урочисте привітання працівників бердянських закладів культури.

Вітаючи своїх колег зі святом, начальник відділу культури Микола Шостак відзначив, що мережа закладів культури Бердянська є найбільшою в Запорізькій області. До неї входять Міський палац культури ім. Т. Г. Шевченко, Бердянська дитяча музична та художня школи, Централізована міська бібліотечна система, Художній музей ім. І. І. Бродського, Краєзнавчий музей, Центр культури та дозвілля "Софіт", Будинок культури "Райагропромпостач", Клуб "Сокіл", Центр культури і мистецтв "Нафтохімік", Підлітковий клуб "Сучасник", Будинок культури "Будівник", Клуб "Маяк", Зоологічний клуб “Неон” та Нововасилівський Центр культури та дозвілля з філією у с. Роза.

Із привітаннями до працівників культури аматорів народного мистецтва звернулися в.о. міського голови Олексій Холод та депутат міської ради Тетяна Смолянінова. Вони побажали творчого ентузіазму, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання. А також вручили Почесні грамоти, грамоти та подяки від міського голови за самовіддану творчу працю, вагомий внесок у розвиток культури у місті Бердянськ та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

На святі зразковому колективу спортивного бального танцю “Едельвейс” (керівник Юлія Курдюм) також було вручено посвідчення про присвоєння почесного звання “Зразковий аматорський колектив”.

Працівників бердянських закладів культури привітали із професійним святом