Бердянська міська рада - офіційний сайт

Проведення конкурсу на право оренди комунального майна щодо 5 об'єктів

На щотижневій апаратній нараді начальник управління комунальної власності Алла Тахтаджиєва-Поклад розповіла про конкурс на право оренди комунального майна щодо 5 об'єктів. Так, до оренди пропонуються вільні приміщення на Центральному ринку:

- убудовані нежитлові приміщення, площею 180,10 кв.м, підвального поверху будівлі, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Свободи, 38/31. Напрямок використання об’єкту оренди – орендар визначає самостійно.

До оренди пропонуються вільні приміщення у центральній частині міста, а саме:

-вбудовані нежитлові приміщення, площею 88,60 кв.м, одноповерхової нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Гостинна (Свердлова), 28. Напрямок використання об’єктів оренди – орендар визначає самостійно.

- частина приміщення першого поверху будівлі музичної школи, площею 1,0 кв.м, розташованої за адресою: м. Бердянськ, вул. Університетська, 39. Напрямок використання об’єкта оренди – для встановлення кавового апарату.

- нежитлові убудовані приміщення, площею 24,80 кв.м; площею 17,40 кв.м; площею 28,80 кв.м, першого поверху двоповерхової будівлі колишнього харчоблоку міської лікарні, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Консульська (Комунарів), 23 з можливістю проведення реконструкції та перепланування приміщень. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

Також пропонується до оренди складське приміщення, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 74, будівля складу, площею 139,70 кв.м, та навіс, площею 118,80 кв.м. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

Конкурс відбудеться 21 грудня 2018 року о 14:00 в кабінеті № 60 будівлі виконкому.

Заяви та необхідний пакет документів на участь у конкурсі подаються до Управління комунальної власності Бердянської міської ради каб. №56, 3 поверх виконкому.

Останній день прийняття заяв на участь в конкурсі 18 грудня 2018 року

Більш детальна інформація про умови проведення конкурсу розміщена в газеті "Південна зоря" № 48 від 29 листопада 2018 року, на офіційному сайті Бердянської міської ради (в розділі «Бізнес»: «Оренда майна» з прив’язкою до карти «Вільні об’єкти») та на публічній сторінці міської ради в соціальній мережі «Фейсбук». Телефони для довідок - (06153) 3-51-65, 3-65-05.

Усі зацікавлені особи запрошуються до участі у конкурсі на право оренди зазначеного комунального майна.

Проведення конкурсу на право оренди комунального майна щодо 5 об'єктів