Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянських волонтерів та ветеранів привітали з міжнародним святом

5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера! Це свято людей з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, людей, які роблять свій внесок у захист України. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку.

З нагоди Міжнародного дня волонтера сьогодні у виконавчому комітеті відбулося урочисте відзначення найактивніших бердянців - людей, які за покликом серця допомагають армії, людям похилого віку, малозабезпеченим, особам з інвалідністю та переселенцям. Присутніх на святковому заході привітала заступник міського голови Юлія Дойнова. Вона висловила волонтерам слова подяки за їх людяність, безкорисливу працю та допомогу людям. Юлія Вікторівна також вручила ряд нагород. Так, за визначні заслуги в громадській волонтерській благодійницькій діяльності в допомозі військовим Збройних Сил України, які захищають територіальну цілісність, свободу і незалежність України грамотою міського голови нагороджені Степан Герилів та Наталя Іванченко.

За активну участь у вирішенні соціальних проблем мешканців міста, внутрішньо переміщених осіб, реалізацію соціальних проектів, волонтерську діяльність, милосердя та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера грамотами нагороджені Ганна Левченко, Валентина Ковтуненко, Лілія Ісмагілова, Тетяна Луньова та Тетяна Корнєва.

Подякою міського голови за надання волонтерської допомоги щодо підтримки малозабезпечених, дітей з інвалідністю та осіб, які потребують соціальної допомоги, відзначені Наталя Щербаченко, Анфіса Власова та Катерина Силка.

За активну громадську позицію, постійну волонтерську допомогу та з нагоди Міжнародного дня волонтера Почесною грамотою міського голови нагороджені голова Бердянської міської організації Товариство Червоного Хреста України Інна Тихомирова, колектив Релігійної Місії «Карітас-Спес-Бердянськ» Харківсько-Запорізької Дієцезії Римсько-Католицької Церкви та колектив Міжнародної громадської організації «Емануіл».

За визначні особисті заслуги у громадській волонтерській діяльності по допомозі військовим Українській армії, які сьогодні захищають територіальну цілісність, свободу і незалежність України, та з нагоди Міжнародного дня волонтера і Дня Збройних сил України Почесною грамотою міського голови нагороджені депутат Бердянської міської ради, фізична особа-підприємець Олена Мартищенко, депутат Бердянської міської ради, голова волонтерської організації «Центр Захист» Владислав Кюрчев, директор закладу дошкільної освіти № 40 «Калинка» Інна Міхова та директор закладу дошкільної освіти № 41 «Казка» Яна Осадча.

За активну громадянську позицію, волонтерську діяльність з надання соціальних послуг дітям та молоді та з нагоди Міжнародного дня волонтера Подяка міського голови оголошена виконувачу обов’язків клубу «Маяк» Оксані Антолік. Також подякою за постійну активну волонтерську діяльність у допомозі військовим Української армії відзначено членів волонтерської організації «Берегині Таврії».

Привітали сьогодні і ветеранів Бердянської міської ради ветеранів, які також є волонтерами. Рада ветеранів існує вже 32 роки, 17 з них активно розвивається волонтерський рух. Він об’єднує 188 бердянських пенсіонерів. Вони бадьорі, активні та завжди ідуть на допомогу людям.

На святковому заході ветеранів привітала заступник міського голови Юлія Дойнова та зачитала пам’ятну адресу від міського голови. Із привітаннями від народного депутат України Олександра Пономарьова виступив його помічник, депутат міської ради Володимир Безверхий.

Ветеранам передали подарунки від міського голови та народного депутата. Під час заходу із днем народження також привітали колишнього керівника ветеранської організації, який очолював її близько 20 років, Геннадія Михайловича Антонова.

Медаллю “За вагомий внесок у розвиток міста” нагороджено волонтера, члена первинної ветеранської організації заводу “Скловолокно” Валентину Ковтуненко. Вона вже 10 років займається волонтерством та опікується 75 пенсіонерами.

Бердянських волонтерів та ветеранів привітали з міжнародним святом