Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету  Бердянської міської ради „ Про затвердження Порядку встановлення режиму роботи об'єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Бердянськ”


Проект рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради „Про затвердження Порядку встановлення режиму роботи об'єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Бердянськ” розроблено управлінням економічного розвитку виконавчого комітету Бердянської міської ради. Цей Порядок розроблено відповідно до чинного законодавства України з питань організації обслуговування населення підприємствами торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг та визначає організаційно-правові засади порядку встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг  для здійснення підприємницької діяльності, розташованих на території міста Бердянська,  та регламентує часові періоди, протягом яких суб’єкт господарювання здійснює діяльність в об’єктах торгівлі та сфери послуг.

Проект регуляторного акта і аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені 07 грудня 2018 року на офіційному сайті Бердянської міської ради http://bmr.gov.ua у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика” - “Планування діяльності”.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного  проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції надаються до виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресами:

- 71112, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. № 3 виконавчого комітету  (для громадян), каб. №3а виконавчого комітету (для юридичних осіб та ФОП);

- E-mail: ispolkom@bmr.gov.ua

- за телефонами: «гарячої» лінії виконкому 15-55 (зі стаціонарного телефону); (06153) 36505, 35252  (з мобільного).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються до  08 січня 2019 року у письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта