Бердянська міська рада - офіційний сайт

Працівники та техніка всіх комунальних підприємств міста задіяні на прибиранні снігу

Через погіршення погодних умов комунальники міста працюють у посиленому режимі. За інформацією управління житлово-комунального господарства з 8-ї години ранку техніка КП "Бердянськекотранс" розпочала розчищення та посипання підйомів та спусків у місті (пр. Східний, пр. Західний, вул. Петровський шлях, “горбатий” міст тощо). Зараз у місті працюють 19 одиниць техніки комунальних та інших підприємств міста (ТОВ "Транском", Бердянський морський торговельний порт, “БПТМ” тощо). За умови погіршення погодних умов інші підприємства також готові надати допомогу.

На прибирання та підсипку тротуарів міста вийшли 97 двірників КП "Бердянськекотранс", КП “Житлосервіс 2-а” та КК “Коменерго Бердянськ”. Одна одиниця техніки виїхала на підсипку зупинок.

За інформацією управління житлово-комунального господарства, у наявності є достатня кількість матеріалу для підсипки — 85 т солі та 170 м.куб. відсіву.

Облавтодор також направив техніку на прибирання міських доріг обласного підпорядкування (Мелітопольське шосе, вул. В.Довганюка та пр. Східний).

Комунальники міста звертаються до усіх водіїв з проханням не залишати свої авто на узбіччях вулиць. Вони заважають роботі спецтехніки під час розчищення доріг.

Працівники та техніка всіх комунальних підприємств міста задіяні на прибиранні снігу