Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 8 січня, відбувся перший в цьому році особистий прийом громадян міським головою Володимиром Чепурним. До очильника міста звернулось майже 10 мешканців з різних питань. Колективне звернення від переселенців міста стосувалось участі Бердянська у програмі "Сприйняття розвитку інфраструктури".

Ініціативна група на чолі з Оленою Кравцовою прийшла з пропозиціями про співпрацю у вирішенні питання житла для пересельців. Воно є одними з актуальних для внутрішньо переміщених осіб в нашому місті, особливо враховуючи сезонність курортного міста, яка суттєво впливає на вартість оренди житла влітку. Міський голова повідомив, що в грудні 2018 року виконком вже направив до Українського фонду соціальних інвестицій попередню заявку про намір взяти участь у конкурсі субпроектів за проектом «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ. VI». Цей проект спрямовано на створення житла для внутрішньо переміщених осіб шляхом відновлення (реконструкції) існуючих будівель. Поруч із кожним житловим об’єктом за німецькими стандартами енергоефективності також має бути відремонтовано школу або дитячий садок.

За субпроектом м. Бердянськ було подано два об’єкти:

- реконструкція вбудовано-прибудованих приміщень житлового будинку під квартири по вул. Баха, 42.

- реконструкція будівлі ЗОШ №20 по вул. Франко, 103.

Вільних комунальних об’єктів (окремо розташованих будівель), які знаходяться у комунальній власності міста та за якими розроблено проектно-кошторисну документацію станом на 26.12.18 р. не має. Також розглядається можливість подання заявки на реконструкцію гуртожитку у с. Роза, однак площа гуртожитку (1435,1 м2) перевищує максимально допустиму площу будівлі за умовами конкурсу (1200 м2). Відсутня також проектно-кошторисна документація за об’єктом, тож неможливо передбачити загальну суму проекту з реконструкції (за умовами конкурсу на реконструкцію житла та школи може бути виділено не більше 400 тис.ЄВРО (12 млн.грн).

“Ми працюємо в цьому напрямку і я тільки підтримую вашу активність в цьому питанні. Ви вже стали частиною нашої громади міста і ми зацікавлені, щоб ви отримали своє житло в межах цієї програми або інших, тож шукаємо різні варіанти разом” наголосив Володимир Чепурний.

Міський голова провів особистий прийом громадян