Бердянська міська рада - офіційний сайт

Адмінвідділ нагадує мешканцям міста про необхідність прибирання снігу біля своїх домівок

Адміністративний відділ виконавчого комітету нагадує, що згідно Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська в новій редакції (зі змінами). прибирання снігу підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності, фізичними особами – підприємцями та громадянами повинно починатися негайно з початку снігопаду. Зокрема згідно Правил благоустрою:

п.п. 3.3.2. При снігопадах і ожеледиці суб’єкти благоустрою зобов’язані на територіях прибирання звільняти тротуари, сходи до будинків, установ, організацій, доріжки у скверах, бульварах, до під’їздів та контейнерних майданчиків, зупинки міського пасажирського транспорту та інші небезпечні для проїзду транспорту і проходу пішоходів місця від снігу, льоду та посипати їх піском. Заготівля піску проводиться суб’єктом благоустрою до настання холодів.

п.п. 3.3.5. Очищення дахів від снігу, видалення заледеніння на карнизах, дахах і ринвах повинні здійснюватися систематично силами та засобами власників або балансоутримувачів будинків і споруд з обов'язковим дотриманням запобіжних заходів для уникнення нещасних випадків з пішоходами та пошкоджень повітряних мереж, світильників, зелених насаджень.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти (340 грн - 1360 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста (850 грн- 1 700 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.Адмінвідділ нагадує мешканцям міста про необхідність прибирання снігу біля своїх домівок