Бердянська міська рада - офіційний сайт

Техніка комунальних та залучених підприємств прибирає мокрий сніг з доріг міста

За інформацією управління житлово-комунального господарства через різку зміну температури і безперервного мокрого снігу та дощу, який йшов з вечора 10 січня, деякі вулиці міста опинилися у воді. Звечора працівники КП “Бердянськекотранс” прочищали приймальні відтвори зливосточних каналів та виходи в море, працювали на проблемних ділянках зливосточних каналів. Всю ніч техніка комунальних та залучених міських підприємств ”Транскому” займалися розчищенням міських доріг від мокрого снігу.

Наразі, на ранок 11 січня, робота з розчищення доріг триває. Залучено 11 од. техніки КП “Бердянськекотранс”, “Транском”, ПАТ БПТС, ДП “Бердянський морський торговельний порт”, КП “Бердянськводоканал”, КП “Міськсвітло”, двірники комунальних підприємств “Бердянськекотранс”, “Зеленгосп”, “Житлосервіс-2а”, “Коменерго” направлені на розчищення тротуарів на закріплених територіях. На інформацією КП “Бердянськекотранс” зливостоки працюють, проблема швидкого зтоку води ускладнюється наявністю снігу у каналах. Запускаються в роботу насосні станції в Колонії. Комунальні служби оперативно реагують на проблемні ділянки по шляху руху громадського транспорту.

В свою чергу комунальники звертаються до підприємців та мешканців міста долучатись до прибирання мокрого снігу біля своїх закладів та домівок, щоб разом скоріше подолати наслідки негоди.

Техніка комунальних та залучених підприємств прибирає мокрий сніг з доріг міста