Бердянська міська рада - офіційний сайт

Голови комітетів мікрорайонів акцентували увагу на посиленні роботи з недопущення створення стихійних звалищ

Сьогодні, 11 січня, пройшло перше робоче засідання Координаційної ради голів комітетів мікрорайонів. Участь у заході взяли голови комітетів мікрорайонів, представники управлінь та відділів виконкому. На порядку денному було обговорення результатів роботи у 2018 році та затвердження плану роботи Координаційної ради голів комітетів мікрорайонів та спільних загальноміських заходів на 2019 рік. Про це питання докладно доповіла Світлана Глушко, голова Координаційної ради голів комітетів мікрорайонів міста.

Слова вдячності від керівництва міської влади за співпрацю у 2018 році та активну участь у загальноміських заходах, громадському бюджеті активу комітетів мікрорайонів висловила Валентина Алфьорова, завідувач сектору по роботі з органами самоорганізації населення відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому. Вона також поінформувала про можливість подання заявок на участь у навчанні щодо актуальних питань місцевого самоврядування та децентралізаційних процесів у рамках проекту „Посилення місцевої демократії завдяки підтримці Національного Фонду підтримки Демократії (NED).

Активну дискусію та конкретні пропозиції викликало питання взаємодії органів самоорганізації населення міста зі структурними підрозділами виконкому з питань благоустрою та недопущення створення стихійних звалищ у місті в поточному році. В’ячеслав Рева, спеціаліст управління житлово-комунального господарства, звернувся з проханням допомогати службам виявляти порушників — осіб, які створюють стихійні звалища, оскільки на місцях актив має більше такої інформації. В свою чергу голови комітетів наголошували, що готові співпрацювати та зацікавлені в наведенні чистоти та порядку в мікрорайонах, а також на необхідності встановлення відеоспостереження в місцях постійного створення звалищ, проведення роз’яснювальної роботи, залучення якомога більше людей до цього питання, тощо.

Тож в ході засідання було прийнято рішення про затвердження плану роботи Координаційної ради голів комітетів мікрорайонів та спільних загальноміських заходів на 2019 рік, підготовлені пропозиції щодо благоустрою та недопущення створення стихійних звалищ у місті.

Голови комітетів мікрорайонів акцентували увагу на посиленні роботи з недопущення створення стихійних звалищ