Бердянська міська рада - офіційний сайт

Послуги з психологічної реабілітації та професійної адаптації учасників антитерористичної операції

Шановні учасники антитерористичної операції та учасники Революції Гідності запрошуємо отримати послуги з психологічної реабілітації та професійної адаптації.

Для проходження психологічної реабілітації необхідно звернутись до  кабінету № 4 управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради (вул. Захисників України,27/34). Телефон для довідок: (06153) 3 56 16.

Діючі військовослужбовці та особи, які перебувають на службі, вищевказані послуги можуть отримати за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу).

На сьогодні до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації включено:

- ТОВ „Санаторій „Токарі” (Сумська область);

- медичний центр „Нові Санжари” Національної гвардії України (Полтавська область). Направлено листи до інших закладів, які можуть надавати такі послуги.

Відповідно до Порядку організації соціальної та професійної адаптації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432, учасники антитерористичної операції та постраждалі учасники Революції Гідності мають можливість підвищити професійні навички. У 2018 році  пільговики пройшли професійну адаптацію за  наступними спеціальностями: водій автотранспортного засобу категорій Б та С, верстатник широкого профілю, електромонтер, газозварник.

Для проходження професійної адаптації необхідно звернутись до кабінету № 10 управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради (вул. Захисників України,27/34). Телефон для довідок: (06153) 3 61 64.

При зверенні до управління при собі необхідно мати паспорт.

Послуги з психологічної реабілітації та професійної адаптації учасників антитерористичної операції