Бердянська міська рада - офіційний сайт

Про надання пільги та субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області (далі – управління) звертає увагу на те, що пільга або субсидія для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу, як і раніше, призначається на календарний рік. Такою допомогою мають можливість скористатися ті сім’ї, які використовують для опалення виключно тверде паливо та балонний газ для приготування їжі. Допомога надається незалежно від площі житла і виплачується один раз на рік у готівковій формі на особовий рахунок у банку.

У зв’язку з цим, щоб отримати субсидію для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу в 2019 році необхідно надати до управління заяву, декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, а також інформацію про використання твердого пічного побутового палива для опалення житлового приміщення (будинку).

Для отримання пільг на придбання твердого та рідкого побутового палива та скрапленого газу особам, які мають право на пільги та не користуються програмою житлових субсидій необхідно подати до управління відповідну заяву та довідку про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.

Право на пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу мають:

- без урахування середньомісячного доходу сім’ї пільговика – особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, особи постраждалі від аварії на ЧАЕС 1 та 2 категорії, ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани Національної поліції;

- з урахуванням середньомісячного доходу сім’ї пільговика – учасники війни, багатодітні сім’ї.

Багатодітним сім’ям, яким право на пільги визначається з урахуванням середньомісячного доходу сім’ї, у разі закінчення строку права на пільги необхідно також надати довідки про доходи або відсутність доходів за попередні шість місяців, що передують місяцю звернення та декларацію про доходи відповідної форми (оформлюється безпосередньо в управлінні).

З 01.01.2019 р. розмір податкової соціальної пільги при розрахунку середньомісячного доходу сім’ї пільговика становить 2690,00 грн.

Розрахунок вартості твердого палива та скрапленого газу на 2019 рік складає:

- одна тонна вугілля — 2603,55 грн.;

- один балон скрапленого газу — 260,36 грн.

У разі необхідності додаткову інформацію з цього питання можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресою м. Бердянськ, вул. Захисників України, 27/34 або за телефоном 47037.

Про надання пільги та субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу