Бердянська міська рада - офіційний сайт

З понеділка, 11 лютого, розпочнуться навчання у школах міста

Таке рішення прийнято на засіданні постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні під керівництвом міського голови Володимира Чепурного. За інформацією начальника міського відділу освіти Володимира Липського, опитування серед батьків щодо стану здоров’я дітей показало, що хворіє 9% учнів, значний рівень захворюваності тільки зберігається в НВК №1 “Мрія” с Нововасилівка та Роза — 16%.

Завідувач відокремленого підрозділу “Бердянський міськрайонний відділ Державної установи “Запорізькій обласний лабораторний центр МОЗ України” Олександра Кікарош повідомила, що цього тижня продовжується зниження інтенсивності захворюваності як серед дорослих, так і серед дітей, обмежувальні заходи витримали терміни інкубаційного періоду. Тож доцільно припинити карантинні заходи.

За інформацією директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Олени Пулькіної, на цьому тижні в два рази зменшилася кількість звернень до лікарів як дорослих, так і дітей.

Заслухавши усіх доповідачів члени комісії прийняли рішення припинити карантинні заходи у школах та позашкільних закладах міста з 9 лютого, окрім с. Азовське, Нововасилівка та Роза, де вони триватимуть до 11 лютого включно.

Тож навчання у позашкільних закладах розпинаються з суботи, 9 лютого, а до школи діти підуть у понеділок 11 лютого.З понеділка, 11 лютого, розпочнуться навчання у школах міста