Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова зустрівся з Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон

Сьогодні, 11 лютого, з офіційним візитом Бердянськ відвідує Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон. До складу делегації також увійшли аташе оборони, полковник Андре Еврар, заступник аташе оборони, майор Роман Праті та перший секретар Люсьєн Таллє. З високоповажною делегацією зустрілися міський голова Володимир Чепурний, секретар міської ради Олексій Холод та помічник міського голови, уповноважений з питань взаємодії з силовими структурами Дмитро Зубович.

Головною метою зустрічі було обговорення економічної та соціальної ситуації у місті, вплив останніх подій в Азовському морі та біля Керченської протоки, питання воєнної безпеки у місті тощо.

Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон відзначила, що це її перший візит у Бердянськ.

“Навіть, якщо сьогодні наша зустріч символічна, для нас, для Франції дуже важливо показати підтримку Україні, її суверенітету. І те, що я захотіла сюди до вас, це потрібно для того, щоб вивчати ситуацію, показати, що ми разом з вами і будемо вас підтримувати, підтримувати територіальну цілісність України”, - наголосила пані Ізабель.

Наприкінці зустрічі міський голова Володимир Чепурний та секретар Міської ради Олексій Холод передали гостям подарунки на згадку про Бердянськ. А Ізабель Дюмон у свою чергу вручила міському голові Медаль посольства Франції.

Після офіційного візиту до мерії делегація з Франції відвідала Адміністрацію морського порту Бердянськ.

Міський голова зустрівся з Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон