Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський конкурс “Краще підприємство для працевлаштування”

До уваги роботодавців! Виконавчий комітет Бердянської міської ради запрошує підприємства, установи і організації незалежно від форм власності до участі в міському конкурсі “Краще підприємство для працевлаштування”.

Мета конкурсу – заохочення роботодавців до збереження діючих та створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, підвищення трудового потенціалу та створення умов, що сприяють підвищенню конкурентноздатності робітників на ринку праці, забезпечення здорових і безпечних умов для працівників.

За умовами конкурсу роботодавці відзначаються у п’яти номінаціях в залежності від середньооблікової чисельності працівників.

За підсумками конкурсу переможці будуть відзначені відповідними дипломами.

Положення про проведення міського конкурсу “Краще підприємство для працевлаштування” серед підприємств і організацій міста розміщено на сайті виконавчого комітету Бердянської міської ради: "Соціальний захист та пільги" -> "Трудові відносини" -> "Про проведення щорічного міського конкурсу “Краще підприємство для працевлаштування".

Заяву та матеріали щодо участі в конкурсі просимо надати до 01.04.2019р. до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресою: вул. Захисників України 27/34 каб.27.

Спеціалісти управління праці та соціального захисту населення Бердянського виконавчого комітету нададуть практичну і методичну допомогу учасникам конкурсу.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 3 51 10.

Міський конкурс “Краще підприємство для працевлаштування”