Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську проходить тематичний семінар "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері земельних відносин"

У виконавчому комітеті Бердянської міської ради проходить виїзний тематичний короткостроковий семінар "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері земельних відносин" для працівників органів місцевого самоврядування м. Бердянськ та Бердянського району. У семінарі також беруть участь заступник міського голови Оксана Дєєва та депутат міської ради, голова постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Володимир Безверхий.

Семінар організовано за підтримки Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій. Про зміни в чинному земельному та щодо прав на землі сільськогосподарського призначення та повноважень органів місцевого самоврядування в галузі земельних відносин детально розповіла Людмила Спіцина, заступника начальника управління розвитку рослинництва та сільської місцевості – начальник відділу розвитку сільської місцевості, підприємництва та охорони праці Департаменту агропромислового розвитку Запорізької облдержадміністрації.

  

У Бердянську проходить тематичний семінар "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері земельних відносин"