Бердянська міська рада - офіційний сайт

Презентація-ярмарок «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями»

27 лютого 2019р. у Запоріжжі у Палаці спорту "Юність" відбудеться презентація-ярмарок «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями». Організатором виступає Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» та з технічним супроводом Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України.

За інформацією начальника управління економічного розвитку Юлії Орлової, представники малого та середнього бізнесу, комунальних підприємств на презентації зможуть дізнатися про те, як можна оптимізувати та розвинути свій бізнес за рахунок фінансування від лізингових компаній. Під час заходу буде можливість прослухати презентації про суть та види лізингу, його переваги для бізнесу, отримати інформацію про особливості лізингових умов для різного обладнання та техніки, а також ознайомитися з пропозиціями від провідних лізингових компаній України. Буде презентовано «Лізинг автомобілів» (легкові авто, мікроавтобуси, вантажні автомобілі, спецтехніка, комунальна техніка), «Лізинг сільськогосподарської техніки», «Лізинг обладнання» / «Лізинг вживаних авто» тощо.

Участь у заході безкоштовна. Учасникам надаються роздаткові навчальні матеріали. Для участі у Презентації-Ярмарку необхідно зареєструватися за посиланням.

Презентація-ярмарок «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями»