Бердянська міська рада - офіційний сайт

Загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України “Я маю право!”

Загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я маю право!” реалізується Міністерства юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції за підтримки юридичних клінік, органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, міжнародних донорів та партнерів.

Мета — підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культури в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту “Я маю право!”, є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Переглянути відео проекту

У рамках проекту підготовлено 18 випусків телепередач “Я маю право!” на такі важливі і цікаві для багатьох людей теми: “Аліменти”, “Визнання батьківства”, “Домашнє насильство”, “Позбавлення батьківських прав”, “Виплата заборгованості заробітної плати”, “Житлово-комунальні послуги”, “Право власності на землю”, “Захист прав споживачів”, “Земельні відносини, оформлення спадщини”, “Соціальний захист громадян”, “Трудові права осіб з інвалідністю”, “Соціальний захист військовослужбовців”, “Споживчі кредити”.

Усі випуски передачі 

Ще більше інформації про права громадян і порядок їх реалізації:

- на веб-сайті проекту “Я маю право!”;

- на офіційному інтернет-сайті Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області;

- на Youtube-каналі “Юстиція Запоріжжя”.

Загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України “Я маю право!”