Бердянська міська рада - офіційний сайт

На цьому тижні до Кабінету Міністрів буде передано пакет документів щодо виділення Бердянську коштів на ремонт колекторів

Про це на засіданні постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розповів міський голова Володимир Чепурний. Нагадаємо, наприкінці лютого було терміново підготовлене та направлене повторне звернення голові Запорізької облдержадміністрації з проханням клопотатися перед центральними органами виконавчої влади щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету на виконання невідкладних (першочергових) робіт із ліквідації надзвичайної ситуації на території м. Бердянська, яка пов'язана з руйнуванням колекторів по Мелітопольському шосе. На виконання невідкладних (першочергових) робіт було необхідно 92 654,3 тис. грн. З урахуванням виділених коштів з місцевого та обласного бюджетів потреба у додаткових коштах становила 89 854,3 тис. грн.

Як розповів на засіданні заступник міського голови Григорій Горячов, після перевірки фахівцями Департаментів Запорізької ОДА узагальненого кошторису на проведення невідкладних (першочергових) робіт із запобігання виникнення надзвичайної ситуації на території м. Бердянськ, яка пов’язана з руйнуванням колекторів по Мелітопольському шосе, на виконання цих робіт місту необхідно 96 млн 754 тис 428 грн. На виконання аварійно-відновлювальних робіт на каналізаційному колекторі по Мелітопольському шосе з резервного фонду міста виділено кошти у сумі 1 млн 500 тис грн та через міську програму “Питна вода на 2019 рік” кошти у сумі 300 тис грн. З обласного резервного фонду планується виділити кошти у сумі 1 млн грн. Потреба у додаткових коштах становить 93 млн 954 тис 428 грн.

Після засідання обласної комісії з ТЕБ та НС на цьому тижні до Кабінету Міністрів буде передано пакет документів щодо виділення Бердянську коштів на ремонт колекторів.

На засіданні постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС також розглянули питання про виконання Плану дій органів управління міськвиконкому, служб міста, підприємств, організацій з підготовки до пуску паводкових та дощових вод у 2019 році, заслухали інформацію про пожежі, загибель та травмування людей у 2018 році на території м. Бердянськ, про стан запобігання загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період 2019 р. та інші питання.

На цьому тижні до Кабінету Міністрів буде передано пакет документів щодо виділення Бердянську коштів на ремонт колекторів