Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську пройде Другий Всеукраїнський відкритий театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів “Казки України”

Сьогодні міський голова Володимир Чепурний зустрівся з членами оргкомітету Другого Всеукраїнського відкритого театрального фестивалю дитячих та юнацьких колективів “Казки України”, який заплановано провести в Бердянську з 31 травня по 2 червня 2019 року.

Фестиваль було започатковано громадською організацією “ФОРУМ-АРТ” (м.Запоріжжя) і головна його мета — це розвиток інклюзивного напряму, підтримка дитячого та юнацького театрального мистецтва, залучення дітей з особливими потребами до безпосередньої та глядацької участі в театральному процесі. Обласна державна адміністрація, обласна рада і Департамент освіти і науки облдержадміністрації підтримали проведення цього заходу.

На робочій зустрічі були присутні директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Тетяна Озерова, директор комунального закладу “Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді” Запорізької облради Наталя Кузнєцова, голова ГО “ФОРУМ-АРТ” Наталя Ігнатьєва (м.Запоріжжя), член правління ГО Віктор Попов (м.Запоріжжя) та голова відокремленого підрозділу ГО у Бердянську Тетяна Ткаченко. Зі сторони міської влади — заступник міського голови Юлія Дойнова, начальник відділу освіти Володимир Липський та відділ культури Микола Шостак.

Міський голова Володимир Чепурний висловив слова підтримки та запевнив, що зі сторони міської влади буде забезпечено організаційне сприяння у проведенні цього заходу. Оскільки місцем локації планується клуб “Маяк”, що на Слобідці, а місцем проживання учасників — КУ “Дитячий оздоровчий центр “Червона гвоздика”, члени Оргкомітету Фестивалю сьогодні на місці обговорять всі організаційні та технічні питання проведення заходу.

Додамо, що у 2019 році до участі у Фестивалі запрошені дитячі та юнацькі театральні колективи, в тому числі — театри ляльок, сімейні театри і театри одного актора, учасниками яких є діти у віці до 18 років. Заплановано, що основу програми складуть вистави п’ятнадцяти дитячих і юнацьких театральних колективів та майстерні від членів журі. Орієнтовна кількість учасників — до 150 осіб.

У Бердянську пройде Другий Всеукраїнський відкритий театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів “Казки України”