Бердянська міська рада - офіційний сайт

Спостерігачі ENEMO зустрілись з представниками міської влади Бердянська

Сьогодні, 13 березня, керуючий справами виконкому Ольга Кочубей провела робочу зустріч зі спостерігачами Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO) Віктором Прутяну та Тіберіу Вірбанеску. ENEMO відкрила Міжнародну місію зі спостереження за виборами Президента України 31 березня 2019 року.

У ході зустрічі довгострокові спостерігачі розповіли про завдання місії, а саме моніторинг якості виборчого процесу та його відповідність національному законодавству та міжнародним стандартам; підтримці конструктивного діалогу та співпраці між ENEMO та виборчою адміністрацією, політичним та громадянським суспільством України і підвищення обізнаності національної та міжнародної спільноти щодо основних викликів та проблем, що спостерігаються на виборах. Спостерігачі будуть уважно стежити за всіма етапами виборного процесу.

У ході бесіди на всі питання щодо підготовки до проведення президентських виборів в Бердянську та на інші, які в межах компетенції органів місцевого самоврядування, відповіли начальник відділу організаційної роботи виконкому Світлана Ісаєвська та начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Анатолій Скорик. Як відзначила керуючий справами виконкому Ольга Кочубей, у представників міжнародної місії не було зауважень до організації роботи з боку міської влади, в свою чергу міська влада відкрита до співробітництва та сприятиме роботі представників всіх міжнародних місій. Зокрема нещодавно Бердянськ відвідали довгострокові спостерігачі Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ/БДІПЛ), які також позитивно відзначили проведену роботу з боку міської влади.

 

Спостерігачі ENEMO зустрілись з представниками міської влади Бердянська