Бердянська міська рада - офіційний сайт

На засіданні комісії з питань міського пасажирського транспорту обговорили результати планових обстежень автобусів на маршрутах

Результати проведення планових обстежень автобусів на пасажирських маршрутах міста розглянули сьогодні на засіданні комісії з питань міського пасажирського транспорту при виконкомі. Нарада відбулася під керівництвом заступника міського голови Григорія Горячова.

Начальник відділу транспорту та зв’язку Ірина Удовиченко повідомила, що відділом постійно проводяться планові, позапланові перевірки та моніторинг. З початку року було проведено 51 перевірку: 6 квартальних перевірок, 16 позапланових, звичайний режим руху (пільговий автобус) — 29 перевірок.

Щодо перевірки автобусів звичайного режиму руху, то серед виявлених зауважень є спільні для усіх перевізників. Серед них те, що не видаються білети та практично в усіх автобусах немає інформації про вартість білету у цьому пільговому автобусі. “Пасажири повинні знати, що на загальних маршрутах вартість проїзду 6 грн., а на звичайному режимі руху - 4 грн.”, - наголосила Ірина Удовиченко.

Під час планової перевірки автобусів маршруту №8, 8а та 19 першим зауваженням членів комісії, до складу якої входять і спеціалісти Укртрансбезпеки, був стан автобусів - як санітарний, так і зовнішній вигляд транспортного засобу. Стан підлоги, кузову та сидіння деяких автобусів не тільки не відповідають вимогам, а й викликають занепокоєння. Перевізнику були видані приписи щодо забезпечення відповідної кількості транспортних засобів на маршруті згідно затвердженої структури парку; забезпечити капітальний ремонт підлоги, сидінь та кузову чотирьох автобусів, в одному замінити лобове скло. “Якщо перевізник не зверне увагу на ті зауваження, які були зроблені, то я хотіла би ставити перед комісією питання про те, щоб достроково розірвати договір на перевезення із цим підприємцем”, - наголосила начальник відділу транспорту та зв’язку Ірина Удовиченко.

У свою чергу підприємець повідомив, що планує провести ремонт транспортних засобів та у свою чергу відзначив необхідність зміни руху маршруту №8, 8а через незадовільний стан дороги та неможливість нормального здійснення пасажирських перевезень. Заступник міського голови Григорій Горячов доручив комісійно разом із поліцією розглянути запропоновану зміну маршруту та доповісти про це на наступному засіданні. А відносно зауважень, виявлених під час перевірки, підприємцю надано строк до 1 травня усунути усі негаразди.

До 1 травня повинен усунути зауваження і перевізник, який працює на маршруті №4, 4/1, 4/3. Йому потрібно також відремонтувати підлогу, сидіння, кузов деяких автобусів, а також забезпечити здійснення перевезення транспортними засобами, заявленими в умовах договору, а не автобусами меншої місткості, або зменшити інтервал руху.

На засіданні комісії також говорили про організацію дачних перевезень з 1 квітня, про категорії громадян, які мають право на пільги, а також необхідність коригування руху автобусів на Косу у часи пік.

Завершуючи зустріч начальник відділу транспорту та зв’язку Ірина Удовиченко також проінформувала, що створена мобільна робоча група з виявлення нелегальних міжміських перевезень. До складу групи увійшли представники поліції, Укртрансбезпеки, виконкому та інші.

На засіданні комісії з питань міського пасажирського транспорту обговорили результати планових обстежень автобусів на маршрутах