Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Бердянської міської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік»,  «Про встановлення  єдиного податку на 2020 рік», «Про встановлення транспортного податку» та «Про встановлення  туристичного збору на 2020 рік»

Проект рішення сесії Бердянської міської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік» розроблено фінансовим  управлінням  виконавчого комітету Бердянської міської ради.   Проектом регуляторного акта передбачається встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.

Проект рішення сесії Бердянської міської ради  «Про встановлення  єдиного податку на 2020 рік» розроблено фінансовим  управлінням  виконавчого комітету Бердянської міської ради. Проектом регуляторного акта передбачається створити рівні права і можливості для всіх фізичних осіб - підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Бердянської міської територіальної громади та  забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, що забезпечить фінансування програм.

Проект рішення сесії Бердянської міської ради  «Про встановлення  транспортного податку» розроблено фінансовим  управлінням  виконавчого комітету Бердянської міської ради. Проектом регуляторного акта передбачається виконати вимоги чинного законодавства та  забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, для виконання програм соціально-економічного розвитку Бердянської міської територіальної громади.  

Проект рішення сесії Бердянської міської ради  «Про встановлення  туристичного збору на 2020 рік» розроблено фінансовим  управлінням  виконавчого комітету Бердянської міської ради.  Проектом регуляторного акта  встановити ставки туристичного збору та отримати відповідні надходження до місцевого бюджету для забезпечення фінансування програм.

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них будуть розміщені 22 березня 2019 року на офіційному сайті Бердянської міської ради bmr.gov.ua у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика” - “Планування діяльності”.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних  проектів регуляторних актів та налізів регуляторного впливу до них. Зауваження та пропозиції надаються до Бердянської міської ради  та виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресами:

- 71112, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. № 3 виконавчого комітету (для громадян),  каб. №3а  виконавчого комітету (для юридичних осіб та ФОП);

- E-mail: ispolkom@bmr.gov.ua;

 - за телефонами „гарячої” лінії виконкому 15-55 (зі стаціонарного телефону); (06153)4-67-01 (з мобільного).

Зауваження та пропозиції приймаються до 23 квітня 2019 року письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів