Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську в рамках акції “Майбутнє лісу в твоїх руках” висаджено 5 тисяч саджанців дерев

У Міжнародний день лісів 21 березня у Бердянську відбувся масштабний захід висадки лісу. За ініціативою голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля у межах реалізації обласної програми «Ліси Запорізького краю» на Мелітопольському шосе в районі звалища ТБО бердянці, школярі та студенти навчальних закладів міста висадили 5000 дерев, серед яких дуб та лох сріблястий (маслини).

Захід було присвячено початку щорічної громадської акції Державного агентства лісових ресурсів України “Майбутнє лісу в твоїх руках”. Її мета — виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі.

До акції разом із молоддю та мешканцями міста долучилися також голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль та його заступник Олександр Бабанін, Народний депутат України Олександр Пономарьов, міський голова Володимир Чепурний, секретар міської ради Олексій Холод та начальник Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Селюк.

Відповідно до Програми розвитку освіти Запорізької області в березні місяці було підписано ряд меморандумів про співпрацю між державними лісогосподарськими підприємствами та освітніми навчальними закладами адміністративних районів Запорізької області. Їх метою є залучення учнівської молоді до заходів зі створення лісових насаджень, дбайливого ставлення дітей до навколишнього середовища.

“Хочу, щоб молоді люди, які зараз садять дерева, колись своїм дітям та онукам показували, що то вони висадили, - відзначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль. - Якщо кожна людина в Україні посадить хоча б одне дерево, то може в нас Україна стане більш квітучою”.

Як розповів директор ДП “Бердянське лісове господарство” Сергій Мілько, на території у 3 гектари сьогодні висадили 5 тис. саджанців дубів та маслин, перед ними пізніше працівники лісгоспу висадять ряди кущів скумпії.

“Дуже хочеться, щоб подібні заходи стали постійними. Планета в нас одна, і в якому вигляді ми передамо її своїм дітям та потомкам — дуже важливо”, - відзначив Народний депутат України Олександр Пономарьов, який кілька років тому після стихії ініціював акцію «Бердянськ — зелене місто».

Міський голова Володимир Чепурний запевнив, що така робота буде продовжена, оскільки зелені насадження нашому місту дуже необхідні.

У Бердянську в рамках акції “Майбутнє лісу в твоїх руках” висаджено 5 тисяч саджанців дерев