Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету  Бердянської міської ради «Про затвердження місцевих Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м.Бердянська»  

Проект рішення виконавчого комітету  Бердянської міської ради «Про затвердження місцевих Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Бердянська» розроблено управлінням житлово-комунального   господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради.  Проектом регуляторного акта передбачається  затвердження місцевих Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м.Бердянська, розроблених згідно з «Правилами приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення», «Порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 № 316. Правила розроблено з метою:  захисту здоров’я персоналу системи збирання, відведення стічних вод та очисних споруд, запобігання псуванню обладнання системи водовідведення, очисних і суміжних з ними підприємств, гарантування безперебійної в межах регламентних норм роботи споруд очищення стічних вод та обробки осадів, гарантування, що скиди стічних вод з очисних споруд не спричинять згубного впливу на навколишнє середовище,  гарантування, що осад може бути утилізований у безпечний і прийнятний для навколишнього середовища спосіб.

Правила поширюються на КП «Бердянськводоканал» БМР, що надає послуги з централізованого водовідведення (відведення та/або очищення стічних вод) та на юридичних осіб незалежно від форм власності та відомчої належності, фізичних осіб - підприємців, фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність і взяті на облік як самозайняті особи у контролюючих органах згідно з Податковим кодексом України, які скидають стічні води до системи централізованого водовідведення (далі - споживачі).

 Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені 12.04.2019 на офіційному сайті Бердянської міської ради http://bmr.gov.ua у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика” - “Планування діяльності”.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу до нього.

Зауваження та пропозиції надаються до виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресами:

- 71112, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. № 3 виконавчого комітету (для громадян),  каб. №3а  виконавчого комітету (для юридичних осіб та ФОП);

- E-mail: ispolkom@bmr.gov.ua;

- за телефонами „гарячої” лінії виконкому 15-55 (зі стаціонарного телефону); (06153)4-67-01 (з мобільного).

Зауваження та пропозиції приймаються до 13.05.2019  в  письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта