Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради „Про затвердження Порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільгові перевезення окремих категорій громадян на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Бердянськ”

До уваги членів територіальної громади, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових  установ та консультативно-дорадчих органів   м. Бердянськ! Проект регуляторного акта рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради „Про затвердження Порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільгові перевезення окремих категорій громадян на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Бердянськ”, розроблено управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської міської ради. Проектом передбачається розроблення механізму розрахунку сум компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян міським автомобільним транспортом загального користування в звичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі та порядок розрахунків витрат автомобільним перевізникам від пільгових перевезень. 

12.04.2019 року проект регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Бердянської міської ради http://bmr.gov.ua  у розділі «Бізнес» – веб сторінка «Регуляторна політика» – «Планування діяльності».

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції надаються до виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресами:

- 71112, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. № 3 виконавчого комітету (для громадян),  каб. №3а  виконавчого комітету (для юридичних осіб та ФОП);

- E-mail: ispolkom@bmr.gov.ua;

 - за телефонами „гарячої” лінії виконкому 15-55 (зі стаціонарного телефону); (06153)4-67-01 (з мобільного).

Зауваження та пропозиції приймаються до 13.05.2019 року у письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта