Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Бердянської міської ради “Про затвердження Порядку розміщення об'єктів зовнішньої реклами”

Проект рішення Бердянської міської ради “Про затвердження Порядку розміщення об'єктів зовнішньої реклами” розроблено управлінням містобудування та архітектури виконавчого комітету Бердянської міської ради. Основною метою регуляторного акта є чітке визначення умов надання  дозволів на розміщення об'єктів зовнішньої реклами для всіх суб'єктів господарювання, впорядкування рекламних засобів, усунення порушень щодо розміщення  несанкціонованої  зовнішньої реклами.

Проект регуляторного акта і аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені 12.04.2019 року на офіційному сайті Бердянської міської ради http://bmr.gov.ua  у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика” - “Планування діяльності”.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного  проекту регуляторного  акта. Зауваження та пропозиції надаються до Бердянської міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресами:

- 71112, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. № 3 виконавчого комітету  (для громадян), каб. №3а виконавчого комітету (для юридичних осіб та ФОП);

- E-mail: ispolkom@bmr.gov.ua;

 - за телефонами: «гарячої» лінії виконкому 15-55 (зі стаціонарного телефону); (06153) 36505, 35252  (з мобільного).

Зауваження та пропозиції приймаються до 13.05.2019 року у письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).”

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта