Бердянська міська рада - офіційний сайт

У зоні проведення ООС загинув уродженець Бердянська, брат Героя України Валерія Чибінєєва

За повідомленням 79-ї десантно-штурмової бригади загинув Роман Чибінєєв, молодший брат Героя України Валерія Чибінєєва, який раніше служив у цій військовій частині і був командиром роти снайперів.

“Вчора ввечері, 11.04.19 р., під час виконання бойового завдання на позиціях українських військ на Приазов’ї внаслідок прицільного обстрілу наших позицій з боку незаконних збройних формувань так званої «ДНР» отримав поранення, несумісне з життям, військовослужбовець частини, командир відділення десантно-штурмового взводу старший солдат Роман Чибінєєв.

Полеглий воїн був вправним і навченим військовослужбовцем, який гідно виконував свої обов’язки, був вимогливим командиром і вірним товаришем для своїх побратимів. Влітку йому виповнилося б 30 років”, – зазначається в повідомленні.

Роман Вікторович Чибінєєв народився 4 червня 1989 року в Бердянську, він був на рік молодший від Валерія, вони обидва були вихованцями Бердянської школи-інтернат.

Міський голова Володимир Чепурний, секретар міської ради Олексій Холод, Бердянська міська рада та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття і слова підтримки Герою України Валерію Чибінєєву та близьким загиблого.

У зоні проведення ООС загинув уродженець Бердянська, брат Героя України Валерія Чибінєєва