Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради “Про внесення доповнень до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Бердянська, затвердженої рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 04.04.2018 № 103”  

Проект рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради “Про внесення доповнень до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Бердянська, затвердженої рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 04.04.2018 № 103” розроблено управлінням містобудування та архітектури виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Доповнення до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Бердянська розроблено відповідно до “Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності”, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 та інших нормативно-правових актів у сфері містобудування.

Проектом регуляторного акта передбачається доповнення графічної частини діючої Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Бердянська:

- місцями груп тимчасових споруд у різних мікрорайонах міста;

- визначення нових та внесення змін в існуючі території проведення ярмаркових заходів;

- визначення зон обмежень при використанні тимчасових споруд для торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами біля дитячих майданчиків.

Метою даного проекту є упорядкування місць розміщення тимчасових споруд на території міста, створення привабливих умов для підприємців, жителів та гостей міста, захист інтересів територіальної громади, для формування більш сучасного міського середовища з метою успішного проведення курортного сезону та ефективного використання ресурсів територіальної громади.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені 19 квітня 2019 року на офіційному сайті Бердянської міської ради bmr.gov.ua у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика” - “Планування діяльності”.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного проекту регуляторного акта. Зауваження та пропозиції надаються до виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресами:

- 71112, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. № 3 виконавчого комітету (для громадян), каб. №3а виконавчого комітету (для юридичних осіб та ФОП);

- E-mail: ispolkom@bmr.gov.ua;

- за телефонами: «гарячої» лінії виконкому 15-55 (зі стаціонарного телефону); (06153) 36505, 35252 (з мобільного).

Зауваження та пропозиції приймаються до 20 травня 2019 року у письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта