Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Харкові та Полтаві пройшли рекламні акції “День Бердянська”

Минулими вихідними Бердянськ із рекламною акцією “День Бердянська” завітав до Харкова та Полтави. Такі заходи пройшли в рамках Програми розвитку туризму та туристичного потенціалу міста Бердянськ на 2019 рік з метою популяризації курортно-оздоровчого потенціалу Бердянська. Нагадаємо, у минулому році такі ж акції пройшли у Запоріжжі та Дніпрі.

Захід було проведено спільними зусиллями відділу реклами курорту та туризму на чолі із керівником Вікторією Міщенко та відділами культури, курортно-готельної діяльності, а також прес-служби Бердянської міської ради та виконавчого комітету.

18 травня Бердянськ розповідав про себе, дарував подарунки, яскраві емоції та гарний настрій у найпопулярнішому місці Харкова у Центральному парку культури та відпочинку ім. М. Горького. А 19 травня Бердянськ проводив захід у Корпусному саду в Полтаві.

Бердянці провели масштабну інформаційну роботу, під час якої розповіли мешканцям Харкова та Полтави про переваги відпочинку у Бердянську, лікувальні та оздоровчі можливості, роздавали інформаційні буклети про місто, бази відпочинку, санаторії та дитячі оздоровчі центри. Святковий настрій дарували народний муніципальний естрадно-джазовий оркестр “Азовська чайка”, народний колектив сучасної пісні вокальної формації “Срібний креш”, рок-група “Pila” та фіналіст шоу “Х-фактор” Дмитро Волканов. Великою популярністю користувалася фотозона, до якої навіть утворювалася черга.

Під час святкового заходу мешканці Полтави та Харкова мали змогу виграти у лотереї безкоштовні квитки у бердянський аквапарк, луна-парк, дельфінарій та зоопарк. Кульмінацією свята став розіграш вікенду для двох на Бердянській косі від готелів “SunResort”, “Артурс”, “Україна” та “Бухта”.

Цієї неділі подібна акція проходитиме у Львові.

У Харкові та Полтаві пройшли рекламні акції “День Бердянська”