Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова Олексій Бакай проведе зустрічі з активами комітетів і в мікрорайонах міста

Міський голова Олексій Бакай ініціював проведення зустрічей в мікрорайонах міста. Під кінець фінансового року і напередодні нового мер поспілкується з жителями районів Бердянська, щоб відзвітувати про зроблене в цьому році і обговорити плани на 2015-й. Сьогодні вже йде активний процес розробки бюджету міста на наступний рік. Відразу можна сказати, що 2015 буде складним, насамперед, у фінансовому плані. Але господарське життя міста все одно не зупиниться. Ось для того, щоб визначити пріоритети в кожному з мікрорайонів, і відбудеться ряд зустрічей з городянами.

Новим буде те, що перед зустрічами в мікрорайонах міський голова спочатку поспілкується з активами комітетів. Не з усіма разом одразу, а окремо з кожним. Комітетники, як ніхто знають проблеми своїх мікрорайонів. Тому, щоб зустріч з громадськістю проходила вже більш конкретно і конструктивно, їй передуватиме спілкування з активом комітету. Це буде корисним ще й у тому плані, що не тільки міський голова, але і його заступники, начальники управлінь подивляться людям в очі і почують все з перших уст, у тому числі, і оцінку їх роботи.

Перша така зустріч відбулася 12 листопада з активом комітету мікрорайону 8 Березня. Пройшла вона не у виконкомі, а в музеї історії міста. При цьому переслідувалося кілька цілей: по-перше, розмова відбувалася, так би мовити, на нейтральній території, а не в стінах мерії, а, по-друге, для членів комітетів була проведена невелика екскурсія по музею, яка була сприйнята з інтересом.

Усі наступні зустрічі міського голови з активами комітетів інших мікрорайонів також відбуватимуться за круглим столом конференц-зали в музеї історії міста.

Спілкування тривало дві години. Депутат міської ради, багаторічний голова комітету «Мікрорайон 8 березня» Юрій Зінчук розповів про те, що було зроблено в цьому році, і позначив найбільш актуальні проблеми району.

Взагалі, члени комітету та й жителі 8 Березня - це люди, які звикли розраховувати на свої сили. Тут не чекають манни небесної. Люди на 8 Березня ініціативні, прямолінійні і вміють самоорганізовуватися. Тому й розмова вийшла не тільки відвертою, а й конструктивною.

У 2014 році на 8 Березня був зроблений ремонт трансформаторної підстанції на вул. Ботанічній, після чого підстанцію передали на баланс обленерго. На вулиці Степовій було відновлено зовнішнє освітлення та виконані роботи, які дозволили стабілізувати напругу в електромережах. В районі трьох колонок по вул. Калініна був прокладений водопровід, і мешканці прилеглих будинків вперше за всі роки свого життя змогли підключити до води, а не носити її відрами. На самій вулиці Калініна був зроблений ремонт дорожнього полотна.

Якщо говорити про проблеми, то актив мікрорайону - це реальні люди, які розуміють ситуацію в країні і в місті, тому не просять чогось неможливого. Але активісти хочуть, щоб була виконана давно запланована укладка асфальту по вул. Терешкової, щоб була розпочата заміна старих дерев'яних опор електропередач, які вже давно прийшли в непридатність, щоб у цілому в районі не було перепадів напруги, а школа була огороджена парканом від проїжджої частини.

Були висловлені претензії до роботи дитячого садка. Йшлося про облаштування зупинок та ремонт Центру громадських ініціатив.

Всі ці прохання і побажання міський голова взяв на контроль. Домовилися також про те, що не в мерії, а самі жителі 8 Березня визначатимуть, що їм потрібно зробити в першу чергу в 2015 році. Важлива тісна взаємодія влади і жителів, влади, жителів і підприємців. Тому що якісь проблеми можна і потрібно вирішувати спільно за участю всіх сторін. І тоді питання благоутсрою району вирішуватимуться оперативніше, незважаючи на всі фінансові проблеми.

Міський голова Олексій Бакай проведе зустрічі з активами комітетів і в мікрорайонах міста