Бердянська міська рада - офіційний сайт

На сесію знову виноситься питання про передачу до комунальної власності водогону

На засіданні постійної комісії міської ради з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку (голова Василь Бокоч), що відбулось сьогодні, розглянуто майже 10 проектів рішень, які виносяться на розгляд 51 сесії Бердянської міської ради 20 листопада.

На засіданні були присутні директор КП „Бердянськводоканал” Микола Караіванов, бо розглядалися проекти рішень щодо діяльності цього підприємства, та мешканці міста, яких турбували питання ремонту їх житлових будинків. А також начальник управління житлово-комунального господарства Людмила Ніколаєнко, яка представляла у новій редакції кілька програм з капітального ремонту житлово-комунального комплексу міста.

Питання, що стосувалися „Бердянськводоканалу” - „Про затвердження нової редакції додатку 3 міської програми „Питна вода м.Бердянськ” на 2011-2015 роки”, „Про надання згоди комунальному підприємству „Бердянськводоканал” Бердянської міської ради на розміщення мулових осадів у 2015-2017 р.р.”, „Про визначення якісних показників та надання згоди комунальному підприємству „Бердянськводоканал” Бердянської міської ради на постачання питної води з відхиленням від вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 в період аварійних ситуацій на магістральному водогоні Західно-групового водопроводу” та „Про внесення пропозицій щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Бердянська водогону” - були рекомендовані членами комісії для прийняття на сесії міської ради. Але багато питань у членів комісії до директора підприємництва стосувались передачі водогону до комунальної власності громади. Це питання виноситься не перший раз і з плином часу виникло багато нових факторів, які впливають на доцільність такого рішення. Незважаючи на роз’яснювальну роботу про переваги для міста, про тільки закріплення рішенням міської ради наміру для початку цього процесу думки депутаті розділилися. На черговій сесії очікується продовження обговорення цього питання.

На сесію знову виноситься питання про передачу до комунальної власності водогону