Бердянська міська рада - офіційний сайт

26 травня Бердянськ завітав до Львова

Святковий захід “День Бердянська” пройшов у парку Б.Хмельницького. Нагадаємо, напередодні такі ж акції відбулися у Харкові та Полтаві в рамках Програми розвитку туризму та туристичного потенціалу міста Бердянськ на 2019 рік з метою популяризації курортно-оздоровчого потенціалу Бердянська.

Захід було проведено спільними зусиллями відділу реклами курорту та туризму та спеціалістами інших відділів виконавчого комітету.

Святковий концерт із виступами вокальних і танцювальних колективів, а також фіналіста шоу “Х-фактор” Дмитра Волканова тривав протягом трьох годин. Бердянці розповідали львів’янам про яскравий та гостинний курорт на узбережжі Азовського моря, знайомили мешканців Львова та гостей міста з базами відпочинку, санаторіями, готелями та дитячими оздоровчими центрами. Була організована фотозона з символами Бердянська. Дітей розважали аніматори, а також для малечі були безкоштовні батути, повітряні кульки та шоу мильних бульбашок.

Під час святкового заходу серед мешканців Львова у лотереї були розіграні безкоштовні квитки у бердянський аквапарк, луна-парк, дельфінарій та зоопарк. А також головні призи — безкоштовний вікенд для двох на Бердянській косі від готелів “Україна” та “Бухта”.

Приємно відзначити, що для багатьох львів'ян тисячі кілометрів не є перешкодою і вони приїжджають до Бердянська на море з усією родиною. Про це під час спілкування розповідали мешканці Львова. Треба також зазначити, що багато людей вже почали планувати свої відпустки, але ще не зробили остаточний вибір, тому Бердянськ вчасно завітав до міста Львів та нагадав про переваги відпочинку, лікувальні та оздоровчі можливості у самому серці Азову.

26 травня Бердянськ завітав до Львова