Бердянська міська рада - офіційний сайт

Святковим дитячим флешмобом відкрито рух по пр. Східному після капітального ремонту

Завершено капітальний ремонт пр. Східного, який тривав більше двох років. Ремонтні роботи виконувалися за кошти державної субвенції зі співфінансуванням з місцевого бюджету. На ремонт більше 3 км дороги було виділено 35 млн. грн. Перед курортним сезоном 2018 року роботи з укладання дорожнього полотна були призупинені для заміни старих мереж водоканалу на ділянці від вулиці Свободи до Італійської та на час усадки грунту. У квітні 2019 року ремонтні роботи на проспекту Східному знову продовжилися.

Нагадаємо, також за кошти державного бюджету, які Бердянську було виділено завдяки сприянню Народного депутата України Олександра Пономарьова, у нашому місті було відремонтовано дороги по вул. Макарова та Північній.

Символічне відкриття однієї з головних транспортних артерій міста — проспекту Східного — відбулося сьогодні, 3 червня. Першими нову дорогу оцінювали юні мешканці Бердянська. На велосипедах, самокатах, роликових ковзанах та сігвеях вони проїхались проспектом Східним від вул. Консульської до вул. Італійської. На фініші для малечі були підготовлені солодкі подарунки.

На святковий дитячий флешмоб завітали міський голова Володимир Чепурний, секретар міської ради Олексій Холод, заступник міського голови Григорій Горячов, депутати міської ради та мешканці міста.

“Хочу сказати слова вдячності всім, хто доклав зусиль до цього масштабного проекту. Завдяки Народному депутату України Олександру Пономарьову, який залучив кошти державної субвенції у наше місто, ми відкриваємо цю важливу траспортну артерію. Я дуже дякую також усім, хто працював тут. А сьогодні ми хочемо, щоб діти, майбутнє Бердянська, відкрили нашу дорогу”, - відзначив міський голова Володимир Чепурний, даючи старт дитячому флешмобу.

Святковим дитячим флешмобом відкрито рух по пр. Східному після капітального ремонту