Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянців закликають здати кров у межах акції до Всесвітнього дня донора

14 червня відзначається Всесвітній день донора крові. Щоб підкреслити позитивний ефект проведення у 2004 році міжнародної акції з метою сприяння добровільному і безкоштовному донорству крові, п’ятдесят восьма сесія Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я прийняла резолюцію про заснування 14 червня - Всесвітнього дня донора крові. В Бердянську 13-14 червня до цього дня пройде загальноміський День донора. Про це на апаратній нараді повідомив директор КУ “БТМО” Дмитро Єгоров.

Він закликав мешканців міста не залишатись осторонь та взяти активну участь в акції. “Препарати крові рятують життя людини, вони потрібні саме зараз, і від цього залежить, чи буде жити людина чи ні. На жаль, в Україні за останні роки склалася ситуація гострого дефіциту препаратів крові, і Бердянськ не є виключенням. Трапляються випадки коли кров чи продукти крові потрібні негайно, а в лікарні не завжди є можливість швидко привезти кров з Маріуполя, Запоріжжя чи Мелітополя. Тож закликаю мешканців підтримати акцію - прийти і здати кров на станцію переливання крові”.

Також 10 червня о 10 годині в актовій залі БТМО відбудеться “круглий стіл” з питань донорства для керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності.

Бердянців закликають здати кров у межах акції до Всесвітнього дня донора