Бердянська міська рада - офіційний сайт

Оголошено конкурс на закупівлю соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

У травні 2019 року сесією Бердянської міської ради прийнято Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа в м. Бердянськ на 2019-2021 роки. У рамках цієї програми виділені кошти з обласного та місцевого бюджетів у сумі 340 704,00 грн. на придбання однієї соціальної однокімнатної квартири у Бердянську для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це на щотижневій апаратній нараді розповіла начальник служби у справах дітей Яна Вареник.

Згідно зі статтею 50 Житлового кодексу України жиле приміщення, що надається громадянам для проживання, має бути благоустроєним стосовно до умов даного населеного пункту, відповідати встановленим санітарним та технічним вимогам. Благоустроєність визначається наявністю в житловому приміщенні комунальних зручностей (водопроводу, каналізації, опалення, газопостачання тощо). У квартирі повинні бути передбачені такі приміщення: житлова кімната, кухня, санвузол, ванна кімната (ванна, душова кабіна), коридор. Крім цього, житлове приміщення повинно бути обладнано приладами обліку, водо- та електроспоживання та бажано приладами обліку газу. Житлове приміщення, яке буде придбано, не повинно потребувати ремонту та заміни сантехнічного і кухонного обладнання.

“Квартира повинна бути в абсолютно придатному для проживання стані. Цією квартирою поповниться фонд соціального житла для дітей-сиріт. Тобто це тимчасове місце проживання дитини до моменту отримання нею постійного житла”, - відзначила Яна Вареник.

Для участі в конкурсі на закупівлю житла необхідно надати наступні документи:

- фотографії житлового об’єкта;

- правовстановлюючі документи на житловий об’єкт;

- технічну документацію на житловий об’єкт, введений в експлуатацію в установленому законодавством порядку;

- документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”;

- довідку з місця проживання щодо осіб, зареєстрованих у житловому об’єкті, який купується;

- акт обстеження житлового об’єкта, в якому зазначається інформація про технічний стан, наявність комунікацій, вартість об’єкта, придатність для проживання у ньому дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Щоб отримати цей акт, особа, яка хоче запропонувати на продаж свій об’єкт, повинна звернутися до каб. №10 виконавчого комітету Бердянської міської ради. Комісія вийде на даний об’єкт і складе акт обстеження.

Як розповіла начальник служби у справах дітей Яна Вареник, за минулі три роки вже реалізована аналогічна програма по забезпеченню житлом дітей-сиріт. Вже придбано 13 квартир для дітей — 6 соціального житла та 7 постійних.

Проведення конкурсу планується на 13.06.2019 р. о 13-30 у каб. 60.

Пропозиції приймаються прошиті та пронумеровані, скріплені печаткою (в разі наявності), в запечатаних конвертах за адресою: поштовий індекс 71110, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Земська, 38 каб. 7 або за адресою: м. Бердянськ, пл. Єдності, буд.2, каб.36 поштовий індекс 71118, до 16-00 12.06.2019 р. Телефон для довідок (06153) 3-31-75.

Оголошено конкурс на закупівлю соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування