Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянці взяли участь у мітингу, присвяченому вшануванню пам’яті полеглих героїв України, що проходив у парку Металургів у Запоріжжі

Сьогодні, 5 червня, у Запоріжжі на Алеї захисників України у парку Металургів відбувся мітинг, присвячений вшануванню пам’яті полеглих героїв України та з нагоди другої річниці створення громадської організації сімей загиблих учасників АТО «Родина козацької звитяги». На мітинг прийшли рідні та близькі загиблих, військовослужбовці Національної гвардії України, представники обласної та міської влади. Від Бердянська на заході були присутні члени родин загиблих бердянців та помічник міського голови, уповноважений з питань взаємодії з силовими структурами, військовими частинами, учасниками АТО та членів їх сімей Дмитро Зубович.

До присутніх звернулася керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко. Вона зазначила, що подвиг героїв, які загинули заради свободи та незалежності рідної держави, не буде забутий ніколи.

Уже два роки поспіль у Запоріжжі активно працює обласна громадська організація «Родина козацької звитяги». У її складі батьки, які втратили своїх дітей на Сході України. Сьогодні вони також взяли участь у мітингу.

Як зазначив голова громадської організації Микола Говоруха, загиблі воїни заради миру віддали найдорожче – власне життя. Вони прагнули захистити свій край, свої родини, свою Батьківщину. Їх батьки зробили все, щоб виростити справжніх захисників, героїв, патріотів.

За словами обласного військового комісара Владислава Хобота, під час АТО до лав збройних сил України долучилось 10650 запорізьких патріотів. На жаль, понад 200 загиблих не повернулося додому. Комісар закликав пам’ятати цей подвиг та зробити так, щоб наші захисники не дарма поклали життя за нашу незалежність.

Пам’ять загиблих учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання, молебнем та покладанням квітів до пам’ятника з портретами запорізьких військовослужбовців та першого каменя Алеї захисників України.

 


За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

  

Бердянці взяли участь у мітингу, присвяченому вшануванню пам’яті полеглих героїв України, що проходив у парку Металургів у Запоріжжі