Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міжнародний Республіканський Інститут провів навчальний семінар для депутатів Бердянської міської ради та службовців

Міжнародний Республіканський Інститут (МРІ), проект, що фінансується в Україні Агенцією з міжнародного розвитку США, працює в Україні з 1993 року та проводить навчальні програми для політичних партій, громадських організацій та депутатів місцевих рад.

Вже майже 15 років МРІ працює з депутатським корпусом місцевих рад та провів семінари й програми з обміну досвідом для багатьох міських рад в Україні. У цьому році МРІ продовжив співпрацю в Запорізькій області, а саме з міськими радами Запоріжжя та Бердянська.

У рамках співпраці сьогодні, 5 червня, у Бердянську пройшов навчальний семінар для депутатів та службовців. Провели його викладачі - депутатка Первомайської міської ради VII скликання Наталя Сабліна та депутатка Черкаської обласної ради III-VI скликань Любов Майборода. Під час семінару були детально розкриті наступні теми: “Вплив децентралізації на роботу місцевих рад”, “Управління комунальним майном”, “Форми роботи з виборцями та громадськістю”, “Особливості бюджетного процесу в місцевих радах”.

Міжнародний Республіканський Інститут провів навчальний семінар для депутатів Бердянської міської ради та службовців