Бердянська міська рада - офіційний сайт

Сьогодні на Приморській площі відбудеться акція «Світ без насильства»

Сьогодні, 6 червня з 18:00 до 22:00 на Приморській площі проходитиме акція «Світ без насильства». Для дітей та дорослих будуть представлені творчі локації, квест для підлітків, майстер-клас від «Червоного хреста» з надання первинної медичної допомоги, фотозона. За участю поліції Запоріжжя та Бердянська будуть проведені показові тренування з самооборони для усіх бажаючих жінок.

Концертну програму акції представлять колектив «Хвиля», театральна студія «Теремок», зразковий колектив естрадної пісні "Шанс", народний ансамбль естрадного танцю «МарЛен», школа моделей SeaModels та багато інших. По завершенню відбудеться дискотека. Участь у заході безкоштовна.

Організатором акції «Світ без насильства» виступає громадська організація «Жінка майбутнього» за проектом «Єдність заради безпеки жінок Приазов’я» в рамках конкурсу грантів МБФ «Український Жіночий Фонд».

Партнери заходу: Бердянська міська рада, Бердянська районна державна адміністрація, Бердянська районна рада, Міністерство інформаційної політики України.

Сьогодні на Приморській площі відбудеться акція «Світ без насильства»