Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську привітали журналістів із професійним святом та презентували 5-й том “Енциклопедії Бердянська”

Професійне свято - День журналіста, щорічно відзначається в Україні 6 червня. Саме цього дня в 1992 році в Брюсселі, Україна більшістю голосів була прийнята до лав Міжнародної федерації журналістів - найбільшої в світі організації професійних працівників ЗМІ. День журналіста - це не тільки професійне свято. ЗМІ стали значною частиною нашого життя. Важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події і факти нашого життя.

Сьогодні з нагоди Дня журналіста у виконавчому комітеті вітали працівників пера, мікрофону та диктофону. Секретар міської ради Олексій Холод, депутати міської ради Володимир Безверхий, Ксенія Буханова, Євген Георгієв та Владислав Кюрчев побажали журналістам натхнення, ексклюзивних новин, змістовних тем, неординарних спікерів, а також міцного здоров'я, особистого щастя та сімейного благополуччя.

З нагоди свята були вручені солодкі подарунки та грамоти журналістам газет “Бердянские ведомости” та “Південна зоря”, і телекомпаній “Юг” та “ТБ-Бердянськ”.

Подяки та грамоти від Національної спілки журналістів України та Запорізької обласної організації НСЖУ вручила голова Бердянської міської організації НСЖУ Юлія Тисленко.

Другою частиною святкового заходу була презентація 5-го тому “Енциклопедії Бердянська”. Шість років тому у нашому місті вийшов перший том Енциклопедії Бердянська, над яким працював колектив-ентузіастів, журналістів та однодумців. Очолив цей творчий колектив автор проекту, заслужений журналіст України, головний редактор газети “Південна зоря” Віктор Іванович Михайличенко. Більше ніж вікова історія Бердянська, історії, пропозиції та побажання мешканців, звісно не могли вміститися в одному томі. І ось сьогодні відбулася презентація вже п’ятого видання. Віктор Михайличенко розповів про тематичне наповнення видання, його структуру та тематику. А також відзначив, що після невеличкої перерви творчій колектив розпочне роботу над шостим виданням.

Віктор Іванович також подарував видання секретарю міської ради Олексію Холоду та Народному депутату України Олександру Пономарьову, який постійно підтримує цей проект.

У Бердянську привітали журналістів із професійним святом та презентували 5-й том “Енциклопедії Бердянська”