Бердянська міська рада - офіційний сайт

Готовність дитячих закладів оздоровлення і відпочинку до проведення оздоровчої кампанії

Ця тема розглядалася сьогодні одразу на двох засіданнях, які пройшли у виконавчому комітеті — на засіданні міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення та на засіданні оперативного штабу з координації оздоровчої кампанії в м. Бердянськ.

У цьому році в нашому місті працюють 10 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Розпорядженням міського голови була створена спеціальна комісія, яка перевіряла готовність закладів до проведення оздоровчої кампанії. За інформацією начальника відділу курортно-готельної діяльності Оксани Бичкової, усі вони обстежені та отримали відповідний акт готовності закладу. На сьогодні у бердянських таборах вже відпочивають та оздоровлюються 2575 дітей.

До складу комісії з перевірки готовності закладів входять представники Бердянського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області. Як розповів на нараді начальник управління Дмитро Дойнов, до ряду закладів перед відкриттям були зауваження щодо питань гігієни та харчування. Тож з першого разу перевірку пройшли лише чотири заклади. Повторно комісія приїжджала у 5 закладів, а один отримав акт готовності після третьої перевірки.

Зауваження у перевіряючих були відносно умов зберігання продуктів, порушення термінів проходження медичного огляду персоналом, зношеності обладнання, слабкої матеріальної бази тощо.

Дмитро Дойнов також зауважив, що Бердянським міським управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області протягом курортного сезону у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку будуть проводитися моніторингові дослідження — будуть братися на перевірку проби їжі та води.

Щодо пожежної безпеки у закладах, то, як відзначив головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Бердянського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Запорізькій області Роман Носко, у цьому році власники закладів підготувалися добре. Усі спальні корпуси всіх дитячих оздоровчих центрів міста оснащені системами протипожежного захисту.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Наталя Токмань розповіла, що розпорядження міського голови створено оперативний штаб з координації оздоровчої кампанії. Його головним завданням є моніторинг роботи дитячих оздоровчих центрів, який буде проводитися кожні два тижні.

За підсумками наради заступник міського голови Юлія Дойнова дала доручення зібрати інформацію від дитячих закладів оздоровлення та відпочинку відносно медичного персоналу, їх кваліфікації, а також наявності медичних засобів та ліків у дитячих закладах.

Готовність дитячих закладів оздоровлення і відпочинку до проведення оздоровчої кампанії