Бердянська міська рада - офіційний сайт

КП “Профдезінфекція” проводить боротьбу з комарами на загальноміських територіях

Директор КП “Бердянська профдезінфекція” ЗОР Геннадій Проценко на апаратній нараді при міському голові розповів про заходи санітарної обробки територій, водних об’єктів (лиманів), зливостічних каналів від комарів у місті. Наразі спостерігається значна кількість цих комах, які приносять незручності як гостям, так і мешканцям міста. Геннадій Проценко зауважив, що його підприємством ведеться постійне спостереження за ситуацією і воно організаційно готове до проведення робіт (в наявності кадри, необхідне обладнання, препарати, пройдено відповідний інструктаж), є кошти, які виділені з міського бюджету. Роботи вже розпочалися з другої половини травня в районі маяку на дальні косі та Макортах. Проте погодні умови (вітер, дощ) заважають провести комплексну обробку місць розмноження личинок комарів. Щоб не гаяти час, з неділі триває робота з обробки зливостічних каналів у центральній частині міста, де спостерігається наявність личинок.

Геннадій Проценко також звернув увагу присутніх, що в поточному році значно зменшилася кількість договорів між підприємством та ОСББ, “Житлосервісом” щодо обробки підвалів багатоквартирних будинків (можливо названі заклади уклали подібні договори з іншими підприємствами). Проте цьому треба приділити значну увагу і обов’язково проводити обробку підвалів хоч 1 раз на сезон.

Крім того, спеціалісти КП “Бердянська профдезінфекція” готові проводити консультації щодо безпеки для власників приватних закладів, які самотужки мають намір проводити обробку своїх територій від комарів. Адже серед безлічі препаратів тільки одиниці, які дозволено використовувати в місцях масового скупчення людей, особливо дітей. Також важливо дотримуватися правильного дозування, мати допуск до роботи з цими речовинами. Геннадій Павлович підкреслив, що підприємство за кошти міського бюджету може проводити роботи тільки на загальноміських територіях, обробка приватних земельних ділянок — за окремими договорами з власниками.

КП “Профдезінфекція” проводить боротьбу з комарами на загальноміських територіях