Бердянська міська рада - офіційний сайт

Психологічна реабілітація учасників АТО та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони

Шановні учасники Революції Гідності, учасники антитерористичної операції та особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях! Управління праці та соціального захисту населення запрошує Вас до реалізації права отримання психологічної реабілітації.

Послуги з психологічної реабілітації надаються окремо або в комплексі з іншими оздоровчими, фізкультурно-спортивними, санаторно-курортними, медико-психологічними та соціальними послугами. Такий курс реабілітації у стаціонарних умовах триває не більше 18 днів.

За цим напрямком на 2019 рік було виділено асигнування в розмірі 110,12 тис. грн. Гранична вартість послуг складає:

  • для особи з інвалідністю внаслідок війни - 9178,20 грн.(без ПДВ);

  • для учасників бойових дій та учасників війни - 11012,40 грн.(з ПДВ).

Для проходження психологічної реабілітації отримувачу послуг необхідно звернутися до каб. № 4 управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради (вул. Захисників України, 27/34) із заявою, складеною в довільній формі, до якої додаються: копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни, копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення.

Більш детальною інформацію можна отримати за телефоном: (06153) 3 56 16.

Перелік суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації додається.

 

№ з/п

Назва реабілітаційної установи

Адреса реабілітаційної установи

Контактний телефон закладу

Електронна адреса, сайт

Інформація про реабілітаційну установу

1

Дочірнє підприємство «Південь -Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт»

67780

Одеська обл.,

м Білгород -Дністровський,

смт Сергіївка,

вул.Гагаріна, 1а

(код 04849) 47 6 57,

67 3 02

orizont12@ukr.net www.pivdenks.com

Санаторій розташований в центрі курорту Сергіївка, на перетині двох головних вулиць, недалеко від автовокзалу і найбільшого торгового вузла курорту - базару з комплексом магазинів. "Орізонт" - сучасний дев'ятиповерховий будинок на 550 місць і розрахований на цілорічну роботу. Територія санаторію дорівнює 5,7 га і включає в себе парк, поле для міні-футболу, дві волейбольні та баскетбольний майданчики і автостоянку. Крім того до послуг відпочиваючих: екскурсії, кіноконцертний зал, інтернет-кафе, бібліотека, дитяча ігрова кімната, магазин з товарами курортного попиту. Своя парковка на території санаторію, відеоспостереження, охорона.

2

Товариство з обмеженою відповідальністю „Санаторій „Токарі”

42215

Сумська обл.,

м Лебедин,

с.Токарі ,

вул. Санаторна,96

(код 05445) 3 71 35

050 300 23 38

050 300 12 81

stokari@ukr.net  www.tokari.com.ua

Санаторій знаходиться у селі Токарі, що на Сумщині, у сосновому лісі на березі річки Псел. Заклад пропонує цілий комплекс методик, інструментів, прийомів та заходів з психологічної реабілітації. Розміщення у 2-місних номерах. В кожному номері є телевізор та холодильник. Пропонується чотириразове харчування. За необхідності, в особливих випадках, призначається індивідуальне харчування. Створені всі умови для організації дозвілля, проводяться вечори відпочинку, організовуються виїзні автобусні екскурсії тощо.

3

Товариство з обмеженою відповідальністю „Санаторій „Борисфен”

57500

Миколаївська область

м.Очаків

вул. Будівельників, 7

( код 05154) 3 72 91

063 186 51 25
096 300 41 28


info@borisfen.in.ua


www.borisfen.in.ua


Сатанорій розташовано на березі Чорного моря та включає в себе два житлових блоки по 5 поверхів, з'єднаних великим холом. Для відпочиваючих зі своїм транспортом передбачена автостоянка. На території розташовано корпус з адміністрацією санаторію, а також лікувальну базу - процедурними і діагностичними кабінетами, стоматологією, лабораторією тощо. У двоповерховому спортивному комплексі знаходиться великий, обладнаний сучасними тренажерами зал. На першому поверсі розташувався басейн, який приймає туристів цілий рік. Окремо розташована будівля поруч з адміністрацією відремонтовано в 2018 році і включає в себе дві столові - невелику на першому поверсі і величезну на другому, здатну вмістити в сезон всіх гостей. До пляжу йти пішки кілька хвилин від житлового корпусу.

4

Медичний центр „Нові Санжари” Національної Гвардії України

39300

Полтавська область

смт. Нові Санжари

пров.Курортний,44

(05344) 3 34 73

066 006 16 13

medcentrns@ngu.gov.ua


Медичний центр Національної гвардії «Нові Санжари» називають перлиною Полтавщини. Місцевість, де він розташований, володіє унікальними природними ресурсами. Мінеральна вода «Новосанжарська» має унікальні оздоровчі та лікувальні властивості (фахівці кажуть, що за своїми органічними властивостями та хімічним складом близька до «Єсентуки-17»). Тут же на території розташований питний бювет. Поселення здійснюється в 2-х або 3-х місних кімнатах. Кімнати укомплектовані достатнім для комфортного проживання умеблюванням та побутовими приладами (номера забезпечені умивальником, туалетом, душем, столом, шафою для одягу з вішаком, радіоточкою, телевізором, холодильником; стільцями, ліжками, приліжковими тумбами та килимками, дзеркалом, загальним та індивідуальним освітлювальними приладами (відповідно до кількості місць), графином зі склянками, постільною білизною; забезпечені санітарними умовами для підтримання особистої гігієни (санвузол знаходиться в кімнаті, де є туалет, рукомийник, душ, настінне дзеркало) з цілодобовим холодним та гарячим водопостачанням від власної котельні; є покриття всіх операторів мобільного зв’язку, Wi-Fi (бездротовий інтернет). В корпусі цілодобово працюють 2 ліфта, під’їзди обладнані пандусами. За потреби надається транспорт, пристосований для перевезення отримувачів послуг (якщо послуги надаються стаціонарних умовах). В центрі є велика бібліотека, проводяться екскурсії та дискотеки.


Психологічна реабілітація учасників АТО та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони