Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянськ отримав 6 млн 188 тис грн. додаткової державної субвенції на соціально-економічний розвиток міста

26 червня відбулася шістдесят п’ята (позачергова) сесія Бердянської міської ради. Її проведення було зумовлене необхідністю розподілу отриманої субвенції з державного бюджету в сумі 6 млн 188 тис грн. У зв’язку з цим виникла необхідність внесення змін до деяких місцевих програм. Про це на початку пленарного засідання розповів міський голова Володимир Чепурний. Він також відзначив, що отримати кошти Бердянську вдалося за сприяння Народного депутата України Олександра Пономарьова. Субвенція буде спрямована на соціально-економічний розвиток міста.

У роботі позачергової сесії також взяв участь Народний депутат України Олександр Пономарьов. Він повідомив присутнім у залі депутатам та усім бердянцям приємну новину відносно погодження берегозахисної смуги Бердянська - Міністерство екології надало свої останні висновки щодо цього документу. “Це була остання серйозна експертна інстанція цієї нашої багатостраждальної задачі, яка триває вже декілька років, - відзначив Олександр Пономарьов. - Зараз залишився фінішний, можна сказати, формальний етап у Держкомземі, та ми сподіваємося, що там ніяких перепон не буде, в усякому разі нам так обіцяють”.

Як розповіла начальниця фінансового управління Наталя Бочкова, Постановою Кабінету міністрів від 5 червня 2019 року Бердянськ отримав додаткову субвенцію на соціально-економічний розвиток у розмірі 6 млн 188 тис грн. Ці кошти депутати Бердянської міської ради спрямували на капітальний ремонт дороги по вул. Софіївська (5 млн 688 тис 139 грн) та на придбання ангіографу для Бердянського територіального медичного об’єднання (499 тис 861 грн для).

На підставі розпорядження голови обласної державної адміністрації до місцевого бюджету також надійшов 1 млн 851 тис 988 грн. Це субвенція на підвищення якості освіти і вона була спрямована на придбання комп’ютерів для шкільних закладів та оплату послуг з доступу до інтернету.

На позачерговій сесії також були розподілені додаткові надходження коштів, які місцевий бюджет отримав від проведення ярмаркової діяльності. Це 1 млн 15 тис 669 грн цільового фонду. Їх направили на придбання дитячих ігрових та спортивних майданчиків для мікрорайонів міста, а також спортивних майданчиків, які будуть встановлені біля закладів спорту. Також будуть придбані альтанки для дитячих садочків. Як розповіла заступник міського голови Юлія Дойнова, проведено обстеження усіх тіньових навісів та альтанок у дитсадках міста. У деяких закладах взагалі відсутні тіньові навіси. Це д/с 1, 27 та 28. Тож 89 тис грн з цільового фонду будуть спрямовані на придбання трьох тіньових навісів для дитсадків.

Бердянськ отримав 6 млн 188 тис грн. додаткової державної субвенції на соціально-економічний розвиток міста