Бердянська міська рада - офіційний сайт

У мікрорайоні “Колонія” з вулиці Костичева розпочалася реконструкція мереж електропостачання

Сьогодні, 27 червня, у мікрорайоні “Колонія” на вулиці Костичева розпочалися масштабні роботи з реконструкції мереж електропостачання. Нагадаємо, вперше за останні 7 років ПАТ “Запоріжжяобленерго” інвестує кошти на реконструкцію мереж прибережних районів Бердянська - Ліски, Пєски, Слобідка та Колонія. Після реконструкції мешканці отримають безпеку, оскільки провід буде ізольований, не буде перепадів напруги та обриву дротів, збільшиться потужність мереж, що вже давно просили самі жителі.

Роботи в Колонії повинні були розпочатися пізніше, але підрядна бригада, яка закріплена за цим мікрорайоном, приїхала раніше. Тож міська влада організувала зустріч підрядників із головою мікрорайону, з вуличним комітетом, де були визначені строки проведення робіт та час можливих відключень електроенергії. І при повному взаєморозумінні сьогодні роботи були розпочаті.

- Дуже оперативно працюють, складнощі не виникали, у ході робіт усі нюанси погоджуються із мешканцями через вуличний комітет, - відзначив заступник міського голови Григорій Горячов. - Люди із розумінням ставляться, оскільки це великий плюс для покращення електропостачання та подальшої роботи без збоїв та відключень.

Як розповів головний інженер БМРЕМ Володимир Мельников, роботи ідуть за графіком, наступною буде вул. Виноградна. Те, що обіцяли споживачам відносно відключень до 12-ї години дня, виконується і навіть раніше графіка. Спочатку встановлюються опори, потім на опорах та до будинків кожного споживача буде монтуватися самонесучий ізольований кабель. Вимкнення електрики можливі у тому випадку, коли буде робота на струмопровідних частинах або у випадку загрози життю людей. Але в будь-якому разі це буде узгоджуватися із вуличними комітетами та мешканцями.

“Роботи виконуються оперативно, ніхто не заважає, люди ставляться із розумінням. Якщо так і далі піде робота, все буде оперативно. І електропостачання приморських мікрорайонів буде більш надійним та якісним, ніж воно є зараз”, - відзначив головний інженер БМРЕМ Володимир Мельников.

У мікрорайоні “Колонія” з вулиці Костичева розпочалася реконструкція мереж електропостачання