Бердянська міська рада - офіційний сайт

Фестиваль сучасної української музики “Твоя країна Fest” привітав бердянців та гостей міста із Днем Конституції України

За підтримки Міністерства інформаційної політики України у Бердянську 28 червня на головній сцені міста відбувся фестиваль сучасної української музики “Твоя країна Fest”, який несе жителям прикордонних міст живу українську пісню.

Як розповів на прес-конференції напередодні фестивалю Сергій Фоменко, Народний артист України, лідер гурту «Мандри», основна місія “Твоя країна Fest”, який вже проводиться в Україні другий рік, - це просування та популяризації якісної сучасної української музики, формування відчуття єдності українського народу через сприйняття вітчизняної музики, української поезії, спілкування слухачів з популярними виконавцями.

“Це проект абсолютно аполітичний, жодним чином не стосується ніяких виборчих процесів”, - наголосив Олексій Тарабукін, завідувач сектору стратегічних комунікацій Міністерства інформаційної політики України.

Народна артистка України Марія Бурмака розповіла, що Бердянськ — це місто її дитинства, тут вона неодноразово відпочивала із батьками. “Ваше місто було обрано не випадково. Ми підбирали міста для концерту саме на День конституції і було вирішено провести його у Бердянську. Я дуже ретельно обирала програму, фактично найулюбленіші свої пісні” - відзначила Марія Бурмака.

А от Валерій Харчишин, український рок-музикант, лідер гурту «Друга ріка», вперше у Бердянську. “Вражений чистотою, вам дуже пощастило, що у вас таке місто. Я би навіть хотів тут народитися” - поділився враженнями Валерій Харчишин.

Тож увечері для бердянців та гостей міста свої найкращі пісні виконали Народна артистка України Марія Бурмака, переможниця талант-шоу “Голос країни” Іванка Червінська, Сергій Фоменко (Фома) із гуртом “Mandry”, а також гурти “Друга ріка” та “GypsyLyre”. Однак концерт українських зірок мало не було зірвано, коли на площі біля сцени з’явилися люди із прапорами однієї із політичних партій та кандидата у Народні депутати від неї. Музиканти заявили, що не дадуть перетворювати концерт у політичну акцію і продовжать виступ тільки після того, як агітатори підуть з площі.

Міський голова Володимир Чепурний, який прийшов на концерт, щоб привітати бердянців та гостей міста із Днем Конституції, вибачився перед артистами за подібний інцидент. “Ми не знаємо цього кандидата, він не місцевий, напевно, і не знає, що в Бердянську так не прийнято. Ще раз вибачте за те, що вашу чудову ідею зіпсували політичним шоу. Повторюся, товариш не місцевий не знає, як себе вести” - зазначив міський голова.

Даний інцидент не зіпсував настрій бердянцям, гостям міста та артистам, тож концерт пройшов на високому рівні та подарував присутнім живі емоції та гарний настрій.

Фестиваль сучасної української музики “Твоя країна Fest” привітав бердянців та гостей міста із Днем Конституції України