Бердянська міська рада - офіційний сайт

Конкурси «Таланти Бердянська», «Таланти Бердянщини» і виступ гурту «Бумбокс» продовжили святкові заходи до Дня Конституції України

З нагоди святкування Дня Конституції України 29 червня на Приморській площі відбувся півфінал двох яскравих дитячих фестивалів-конкурсів - «Таланти Бердянська» та «Таланти Бердянщини» в рамках проведення масштабного конкурсу «Таланти Азова» за підтримки Олександра Пономарьова. 17 дітей з Бердянського району та 34 юних таланти з Бердянська змагалися за місце у фіналі, який відбудеться 18 серпня. Діти виступали із вокалом, монологами та хореографічними композиціями. Члени журі Олена Домаскіна, Валерія Войникова та Павло Косенко визначили 9 фіналістів конкурсу «Таланти Бердянщини» та 18 «Таланти Бердянщини».

Після нагородження дітей на сцену вийшов міський голова Володимир Чепурний, який привітав бердянців та гостей міста із Днем Конституції, а також із яскравим дитячим фестивалем. Він також подякував Народному депутату Олександру Пономарьову за те, що кілька років тому він ініціював проведення цих дитячих конкурсів, адже такі заходи, які задумані і проводяться для наших дітей, це прояв патріотизму і любові до свого міста.

Міський голова Володимир Чепурний також запросив на сцену та відзначив грамотами людей, які зробили Бердянську ще один чудовий подарунок до Дня Конституції - фотозону: «Я люблю Бердянськ». Це працівники підприємства «Бердянські жниварки» Олександр Рожков, Ігор Авер'янов, Андрій Тельчаров і Олександр Белан.

А завершив суботній вечір святковий сюрприз - грандіозний виступ популярного гурту «Бумбокс».

Конкурси «Таланти Бердянська», «Таланти Бердянщини» і виступ гурту «Бумбокс» продовжили святкові заходи до Дня Конституції України