Бердянська міська рада - офіційний сайт

Директора ВСП “Бердянський коледж ТДАТУ” Галину Шишкіну відзначено медаллю «За вагомий внесок у розвиток міста»

Нещодавно свій ювілейний день народження відзначила директор відокремленого структурного підрозділу “Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету”, заслужений працівник освіти України Галина Валентинівна Шишкіна. Вона очолює коледж з 2002 року.

За багаторічну плідну працю на освітянській ниві, високий професіоналізм, значний особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для агропромислового комплексу і переробної галузі країни та з нагоди ювілейного дня народження Галину Валентинівну відзначено медаллю «За вагомий внесок у розвиток міста». Вручити цю нагороду директору коледжу на ранкову нараду до вузу прийшли секретар міської ради Олексій Холод, заступник міського голови Юлія Дойнова та помічник Народного депутата України О.Пономарьова, депутат міської ради Володимир Безверхий.

Гості подякували Галині Валентинівні за її високий професіоналізм, активну громадську позицію. Та від імені усіх мешканців нашого міста побажали здоров'я, наснаги, талановитих студентів та творчих здобутків.

Директора ВСП “Бердянський коледж ТДАТУ” Галину Шишкіну відзначено медаллю «За вагомий внесок у розвиток міста»